Opis
O niej
Lalki miłości naturalnej wielkości działają tak samo dobrze, jak lalki naturalnej wielkości. Nie bez powodu istnieje popyt na lalki do ruchania dla dorosłych. Dzieje się tak dlatego, że są nadmuchiwane i można je zabierać na wycieczki w celu zaspokojenia seksualnego. Pucołowate lalki miłosne mają również swoje zalety. Przytulanie i przytulanie je dobrze się sprawdza ze względu na ich budowę ciała. Lalka seksu z gigantycznymi cyckami to pulchna lalka seksu.
Lalki do pieprzenia, takie jak lalka anime Hentai i lalka transseksualna, to najlepsze lalki erotyczne na sprzedaż. Te najseksowniejsze lalki erotyczne zasługują na swoją reputację. Ich smukłe ciało nie jest śliskie. Mają też pełne, dziarskie piersi, które świetnie nadają się do ssania.
Ważne jest, aby wybrać lalkę erotyczną przypominającą prawdziwą rzeczywistość. Lalka miłosna, która nie wygląda kobieco, nie będzie służyć do celów romantycznych. Lalki erotyczne przypominające życie pomagają stymulować zmysły seksualne. Twoje ciało nie ma innego wyjścia, jak tylko pozytywnie zareagować na hormony.
Twoja lalka erotyczna jest Twoja na zawsze. Nikt nie mówi o rozstaniu się. Ty decydujesz, czy się nią podzielić, czy zachować ją dla siebie. Nie może być zazdrosna ani oszukiwać. Lalki miłosne są świetnymi towarzyszami seksualnymi.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 171 cm |
| Biust | 87cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 91 cm |
| Ramię | 37 cm |
| Ramię | 56cm |
| Noga | 100cm |
| Stopa | 20 cm |
| Waga netto | 39 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.