Description
About Her
Girls who love girls, this is the love doll for you from the same studios that pulled together the sex doll Harley Quinn and the Jasmin sex doll. We present to you this cyberskin sex doll. They don’t call us the best sex doll site of all the sex doll websites for nothing. Our cyberskin sex doll is one of the most realistic sex dolls we have made, and we are overly excited for you to meet the German sex doll.
Flava looks like someone straight out of a “create your own sex doll” game, and there are many reasons for that. It could be the sex doll’s busty physique, her jet-black, blunt-cut hair, or her sharp, hyper-realistic features, but this German bombshell looks like everything you want and more. No need for talking stages or marriages of nagging or any of that uncomfortable stuff when you can simply make use of this willing girl doll. Depending on your individual taste, you can always choose to dress her up as creatively as you want, and we’re more than happy to supply the tools. She can be a nurse, a doctor, a policewoman, or the best firewoman in the history of all women.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 160cm |
| Breast | 83cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 21cm |
| Net Weight | 40KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery
































































































Reviews
There are no reviews yet.