Descriere
Despre ea
Fete care iubesc fetele, aceasta este papusa de dragoste pentru tine din aceleasi studiouri care au reunit papusa sexuala Harley Quinn si papusa sexuala Jasmin. Vă prezentăm această păpușă sexuală cyberskin. Nu ne numesc cel mai bun site de păpuși sexuale dintre toate site-urile de păpuși sexuale degeaba. Păpușa noastră sexuală cyberskin este una dintre cele mai realiste păpuși sexuale pe care le-am făcut și suntem prea încântați să cunoști păpușa sexuală germană.
Flava arată ca cineva direct dintr-un joc „creează-ți propria păpușă sexuală” și există multe motive pentru asta. Ar putea fi fizicul bustit al păpușii sexuale, părul ei negru, tuns, sau trăsăturile ei ascuțite, hiperrealiste, dar această bombă germană arată ca tot ceea ce îți dorești și mai mult. Nu este nevoie să vorbiți despre etape sau căsnicii de sâcâială sau oricare dintre acele lucruri incomode când puteți pur și simplu să folosiți această păpușă de fată dispusă. În funcție de gusturile dvs. individuale, puteți alege oricând să o îmbraci cât de creativ doriți, iar noi suntem mai mult decât bucuroși să vă oferim instrumentele. Ea poate fi o asistentă, un medic, o polițistă sau cea mai bună pompieră din istoria tuturor femeilor.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 160 cm |
| Sânul | 83 cm |
| Talie | 60 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Lungimea brațului | 60 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Greutate netă | 40 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor













Recenzii
Nu există recenzii încă.