Description
About Her
We have on sale the love doll with red eyes but the eye colour can be changed with contact lenses. What do you say about the hyper realistic Vanessa sex doll that is available for a fuck session seven times a week? There is no loneliness with the sex doll Poupee with you.
The sex doll inside vagina feels as real as that of a human female. No more excuses as Tpe sex doll cowgirls are ready to help you attempt all your sexual desires. With the sex doll male porn will help you increase your sex skills. Seeing the Lucifer sex doll naked gets you the release and you derive utmost pleasure.
Sex with doll 15 doesn’t need condoms and you can enjoy the raw feel of skin. The best sex doll for couple is convenient for increasing confidence and building the bond with your partner. A man dressing sex doll does so because he knows he would eventually have the pleasure of undressing the sex doll.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 166cm C Cup |
| Net Weight | 33kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 85cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm | 53cm |
| Hand | 15cm |
| Leg | 89cm |
| Foot | 21cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.