Description
About Her
This is a real love sex doll monica love doll made to offer the best quality. This daady’s whore sex doll offers a very immersive sexual experience. Thanks to a combination of great looks, and an immersive feel. This sex doll masterbater love doll is a great sexual companion.
Furthermore, if you are looking to buy great vintage doll heads for sale. The picture of sex doll vigina cannot capture the real quality you will get.
Moreover, thanks to this sex doll surprise gogo love doll. Hence, you get to experience the most realistic sex doll fucking. Therefore, this silicone sex doll for men is the best realistic 3d sex doll for you. Hence,buying this real life sex doll makes you a lucky man has sex with a sex doll. So, your sexual satisfaction is certain. Hence, you can rest assured that your sexual fantasies are waiting for you. So, buy this full body love doll now.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 165cm |
| Bust | 84cm |
| Under Bust | 60cm |
| Waist | 50cm |
| Hips | 81cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 34kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.