Description
About Her
Fei is one of our best quality solid silicone dolls with all the detailed specifications one would want in a silicone doll sex toy. This is because Fei was made with the highest quality materials using the latest technology focusing on the look as well as the feel of all her parts.
Moreover, when it comes to realistic silicone love dolls, Fei has top-rated qualities that solidifies her position among the best quality synthetics sex doll. Also, from her realistic-looking pretty face to her hair and soft, realistic feminine curves, Fei emanates the high level of detail and craftsmanship that goes into crafting every part of her.
Furthermore, you can use a doll makeup kit to achieve your favorite sexy looks with Fei and truly enjoy your deepest fantasies. Moreso, with her soft, succulent and voluptuous boobs, and sexy curvy and realistically textured ass, you can truly enjoy every fondle, every touch, every caress and every squeeze as she delivers nothing but pleasure every time.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 162cm |
| Breast | 94cm |
| Under Breast | 64cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 100cm |
| Arm length | 63cm |
| Shoulder width | 39cm |
| Leg Length | 81cm |
| Feet Size | 21cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 38kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.