Leírás
Róla
A Fei az egyik legjobb minőségű tömör szilikon babánk, minden olyan részletes specifikációval, amelyet az ember egy szilikon baba szexjátéktól elvárhat. Ennek az az oka, hogy a Fei a legjobb minőségű anyagokból készült, a legújabb technológiával, a kinézetre és az összes alkatrész tapintására összpontosítva.
Sőt, ha a valósághű szilikon szerelmes babákról van szó, Fei olyan kiváló tulajdonságokkal rendelkezik, amelyek megerősítik pozícióját a legjobb minőségű szintetikus szexbabák között. Valósághűen kinéző csinos arcától a hajáig és puha, valósághű nőies íveiig Fei azt a magas szintű részletgazdagságot és kidolgozottságot sugározza, amely minden részének megalkotásához szükséges.
Ezenkívül egy baba sminkkészletet is használhat, hogy elérje kedvenc szexi megjelenését Fei-vel, és valóban élvezze legmélyebb fantáziáját. Ezenkívül puha, zamatos és érzéki melleivel, valamint szexi gömbölyű és valósághű textúrájú fenekével igazán élvezheti minden simogatását, minden érintését, minden simogatást és minden szorítást, mivel minden alkalommal csak örömet nyújt.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 162 cm |
| Mell | 94 cm |
| Mell alatt | 64 cm |
| Derék | 60 cm |
| Csípő | 100 cm |
| Kar hosszúság | 63 cm |
| Vállszélesség | 39 cm |
| Láb hossz | 81 cm |
| Lábméret | 21 cm |
| Szájmélység (csak puha fej) | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 38 kg |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.