Description
About Her
However, I would like to emphasize that my aim is to introduce myself as an experienced marketing specialist and producer of adult novelties in the framework of the concept of experience; thus, this innovative male toy was developed inside of the concept of the experience in the field of marketing. Consists of realistic fashion where the chest and abdomen muscles will be drawn for a fantasy play back, and the assurance of maximum satisfaction provided by the realistic features that offer the max satisfaction as a man can give, this great toy is yet to be produced out for the market! Hence, I am in a position to introduce everyone to racing features.
Despite you having limitations as a playback singer, you can take the limbs of the doll and place them in the positions most relaying to comfort due to the mechanical design of ball-jointed dolls that makes positioning of dolls very convenient for maximum playback.
After eyeing this male sex toy, you are able to change your sex sessions for the better regardless of whether it is with a partner or not. Free from the constraints of realism – that is what makes up the sexual fantasies and now it is time to have new feeling.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Upper Bust | 82cm |
| Under Bust | 51cm |
| Waist | 44cm |
| Hip | 80cm |
| Leg | 85cm |
| Foot | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 30kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.