Description
About Her
Fuck dolls come in different shapes and sizes. Depending on the material you want your doll to be made out of, for some simple blow up sex dolls do the job just fine, while others prefers the more realistic tpe sex dolls. These differences can cause differences in how the dolls feel. Generally a blow up doll is much more smoother and softer to the touch, while a tpe doll should feel more realistic to the touch. Tpe dolls have human like feelings to them, making them a bit bumpy to the touch just like real skin.
Tpe dolls have the most beautiful realistic dolls eyes. These eyes enhance the human like features of the fuck doll making them more appealing to a big portion of the humans. They are sometimes called, the lots of love dolls.
Like like dolls videos have been flooding the media platforms. Man fucking doll videos are the most interesting ones to watch. The become more enjoyable with the perfect dolls to co-star with the man in the video. Porn star sex dolls have a big role to play in the porn industry.
If given a chance would you enjoy fucking a beautiful sex doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 164cm |
| Breast | 99cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 116cm |
| Net Weight | 55KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.