Description
About Her
Some people may find the idea of a sex doll disturbing, but for those who want one, there are many sex doll options. There are sex dolls for every taste and preference. Some of these sex dolls are female sex dolls, some are life-size sex dolls, some are realistic dolls and some are fantasy dolls.
They also vary from cheap sex dolls to expensive sex dolls. Home made sex dolls might not look so appealing but they also get the job done. They are usually stiff doll with no moving parts. Other moving sex dolls have movable limbs for better positioning during sex doll sex.
Trans sex dolls mostly appeal to people who are into trans or juts people who want to try something different. They come with big boobs plus a dick. There are so many different types of sex dolls that it’s hard to imagine that they all have the same purpose: to provide sexual pleasure.
To learn more about sex dolls you can visit the sex doll tubes. Here you can watch hours upon hours of sex dolls porn. And you must visit the sub category doll creampie to just have a glimpse pf how fun sex dolls can be.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Breast | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
| Net Weight | 38KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery











































































Reviews
There are no reviews yet.