Description
About Her
The Sinoli brand sex doll does something inexplicable to the mind of who invented sex dolls. That’s why this traveling sex life like doll was created for people who wish to get sexual satisfacation whenever they desire.
While going to meet the new male sex doll might be out of the question for heterosexual men the sexy female Kendra Sunderland doll is a wonderful choice. She has the curves in all the right places her skin is extremely soft and feminine.
The bloodborne doll gherman sex is the type of female love doll that makes men crazy with lust. With this inflate midget sex doll who needs services like onlyfans or sexdoll online.
Kendra has been designed to be extremely sexually attractI’ve with a very modern look. .With Kendra beside you you can try out sex doll bondage as extreme as you can mind. Also you can indulge Jessica sex with a sex doll.
Dimensions
| Material | TPE Head + TPE Body |
| Height | 170cm G-cup |
| Shoulder | 35cm |
| Upper Breast | 91cm |
| Lower Breast | 66cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 97cm |
| Thigh Girth | 52cm |
| Calf Girth | 32cm |
| Leg Legnth | 92cm |
| Feet Length | 23cm |
| Net Weight | 46kg |
| Mouth Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery





















Reviews
There are no reviews yet.