Description
About Her
This is a highly realistic human sex small doll made of medical grade tpe materials. The benefits of tpe can be felt in the textures of the real life sex doll. Hence, if you made your own sex doll from high grade tpe materials. There is a flesh like consistency that reminds you of the human body.
Furthermore, this 136 cm h cup jasmine sex doll is highly durable. Hence, with proper use and maintenance. This sec doll sex doll can offer you countless rounds of intense stimulating sex. Hence, if You are into kimber sex doll nip tuck. This cartoon human latex sex doll has the highly realistic looks and feel to make it all happen. Hence, if you want to explore lesbian use lesbian sex doll fantasies. This sex doll 1080 real doll is perfect for your needs. Hence, like the most realistic bbw sex doll on the market. This gorgeous real life real doll is perfect for sexy sex doll poses.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 152cm D cup |
| Bust | 72cm |
| Underbust | 50cm |
| Waist | 48cm |
| Hips | 76cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Oral Depth | 13cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 30kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.