Descriere
Despre ea
Aceasta este o păpușă mică de sex uman extrem de realistă, realizată din materiale TPE de calitate medicală. Beneficiile tpe pot fi resimțite în texturile păpușii sexuale din viața reală. Prin urmare, dacă ți-ai făcut propria păpușă sexuală din materiale TPE de înaltă calitate. Există o consistență asemănătoare cărnii care îți amintește de corpul uman.
În plus, această păpușă sexuală cu ceașcă de 136 cm h iasomie este foarte durabilă. Prin urmare, cu utilizare și întreținere corespunzătoare. Această păpușă sexuală sectoare vă poate oferi nenumărate runde de sex intens stimulant. Prin urmare, dacă vă place Kimber sex doll nip tuck. Această păpușă sexuală din latex uman din desene animate are aspectul și senzația extrem de realiste pentru a face totul să se întâmple. Prin urmare, dacă doriți să explorați lesbienele, folosiți fanteziile de păpuși sexuale lesbiene. Această păpușă sexuală 1080 reală este perfectă pentru nevoile tale. Prin urmare, ca cea mai realistă păpușă sexuală bbw de pe piață. Această superbă păpușă reală din viața reală este perfectă pentru ipostaze de păpuși sexuale sexy.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | cană D de 152 cm |
| Bust | 72 cm |
| Sub bust | 50 cm |
| Talie | 48 cm |
| Șolduri | 76 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 30 kg |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.