Description
About Her
An anthropomorphic sex doll is the best girlfriend you will ever have. Let me school you on some of her advantages: She has a fantastic heated-up sense organ for your adventure. She is always patting you whenever and however you want it. She will be very respectful of your voice, buzz, and touch. This best ai sex doll can satisfy your sexual imagination.
Suzan will never complain or cause trouble. She is 100% safe, so you don’t have to fear that she will infect you with some disease. With a bondage sex doll, you are sure to have savings. 50cm sex doll is very portable and mobile; she can tag along on many of your journeys without being noticed.
What should I say about the pampering you will get from the sorting hand of this asuna yuuki sex doll? She will be so submissive and coordinated that sometimes you mistake her for a bondage sex doll. Suzan will give you good pampering like never before, just like your real girlfriend will do to you. You can style her according to how you are feeling at the moment. Life is more friendly and sweeter when you get any torso doll sex or Kenshin sex doll for your pleasure.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 81cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 32kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery

































































































Reviews
There are no reviews yet.