Description
About Her
I know how sometimes the battle can be between looking for a sex doll so subtle it could pass for an ordinary doll and also so sensual and stimulating you can’t shake off the fact that it’s a pussy doll and really wants to have sex with it every minute of the day. Do not worry; this realistic sex doll is it for you. Asia is a real-life sex doll with a banging curvy body. This real doll might have a subtle look, but the sexual power is second to none. You’ll forget yourself totally, having sex with this lifelike sex doll.
It takes a lot to really get this kind of adult sex doll, and you should not miss this opportunity to grab it. You can dress this sexy doll the way that suits you and make your submissive doll do any of your bidding while enjoying the fuck doll’s sweet and warm pussy.
When it comes to having sex with a sex doll, this fucking love doll is top-notch, top-rated and should not be relegated. My word of advice hurry up and get this real banging doll now before someone else gets a hold of your real doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 168cm |
| Breast | 90cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 95cm |
| Leg Length | 82cm |
| Foot Length | 21cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 35kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.