Description
About Her
What could be more appropriate as adult toys than Thanos Tifa and Midget Man? Manufactured and hand-made by experienced adult novelties, these dolls were made from high-grade silicone material that gives a very realistic skin finish, and sizeable breasts that any fantasy freak will have no choice but to drool over! Thanos’, Tifa’s silhouette viewing will sexually appeal to the audience and Midget Man adds extra bonus to the series when controlled.
Choose from endless combinations with these dolls that have a snap-on head system and fully articulatéd joints, the skin also has soft touch technology for sensitivity in more ways than one, and for easy cleaning after every use.
This collection was carefully harvested by [company]’s team and chosen with the help of 3D technologies that allow to make faces more realistic.
Shop now to experience the kind of satisfaction like no other! Place your order today and get that satisfaction that can not be described by any single imagination.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Upper Bust | 82cm |
| Under Bust | 51cm |
| Waist | 44cm |
| Hip | 80cm |
| Leg | 85cm |
| Foot | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 30kg |
Doll Gallery



























Reviews
There are no reviews yet.