Description
About Her
I think when it comes to sex dolls, you can find more female sex dolls than male sex dolls. This is because the number of men who find it hard to get the kind of partner they want is small.
Listening to the stories of some men made me come to the conclusion that women’s sex dolls are one of the wisest and most innovative ideas to have ever been worked on. The production of these dolls has put a lot of smiles on people’s faces.
These cute Japanese dolls are made to look exactly like real Japanese women, and they also have the most perfect bodies.
When men complain about not finding the woman of their dreams, it is advised that they find the doll of their dreams.
The love sex doll is best for both married and single men. They are nude living dolls that look good both naked and with clothes. These brown-haired dolls have small faces, and both genders can use them. Do not be surprised if you hear a woman riding sex dolls because sex dolls are not limited to one gender.
This brown-haired doll is also a kissing doll, and you will experience great pleasure when you have her in your company.
Did you know that there are home-made sex dolls? These dolls were made to look exactly like most housewives, and they are even more sexy looking.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Breast Line | 83cm |
| Waist Line | 60cm |
| Hip Line | 91cm |
| Shoulder Width | 35cm |
| Arm Length | 67cm |
| Leg Length | 96cm |
| Feet Size | 22cm |
| Thigh Line | 49cm |
| Calf Line | 30cm |
| Net Weight | 38kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery

























Reviews
There are no reviews yet.