Description
About Her
Have you seen what’s called sexy eyes? Maybe not, but you get to see it in Sally. This adult sex doll has one of the most seductive eyes ever, eyes even actual humans do not possess.
This sexy sex doll’s eyes are an incredible turn-on, especially for men who recognize what a fuck me look is because that’s really what this fine doll’s eyes say. Those eyes are so subtle you might actually miss it if you are not in the mood, but of course, her look is always enough to get you in the mood.
A real doll with love eyes, she knows how to work the eyes, and she equally gives excellent sex, especially when it comes to anal sex. It feels like this lust doll was built to give anal sex to men who enjoy having anal sex. Her anal sex is mind-blowing, and you need to not worry about this fucking sex doll getting tired or getting injured while receiving the strokes anally.
This lifelike sex doll is fantastic and such a pleasure; if you aren’t getting any other real sex doll, do not let the opportunity to get this particular sexy doll pass by you; no other fuck doll will give you great anal sex as she would.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 160cm |
| Breast | 82cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 105cm |
| Leg Length | 78cm |
| Foot Length | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 45KG |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.