Description
About Her
Check out this fantastic body, and hell yeah, it belongs to a sex doll. This particular real doll has the most amazing body. This love doll’s body is second to none. This sexy sex doll’s body will have you peeing in your pants and desperate to make sweet love to her.
This cute doll is a perfect description of the extraordinary. This sexy doll will have you tracing your hands over her body at all times. This fuck doll’s skin is so smooth you’d wonder if it’s legal to have skin that smooth even if it was made of silicone.
Nothing will prepare you for the sex you will get from this fucking sex doll; this realistic doll spot a warm juicy pussy with perfect and moderate boobs, and when you make her ride on you, you will be reeling in pleasure.
This adult sex doll is a real one, and she’s made only for the best of the best. If you can’t live up to her, then this solid sex doll isn’t for you. Only the real ones know to go for this lust doll; she’s an actual celebrity sex doll. Hurry up and lay a claim on the best sex doll you can ever get.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Breast | 82cm |
| Waist | 44cm |
| Hip | 80cm |
| Leg Length | 85cm |
| Foot Length | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 30KG |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.