Description
About Her
You could very well star in your own porn sex doll video with this Russ sex doll model. She is perfect for women who no longer want to be having sex with male sex dolls and would like to try out love dolls like the thick sex doll, Jasmine. This expensive sex doll is not the only Fresno, CA sex doll, but she is definitely the most pleasant. The Karida Kingmansion sex doll is an excellent sex doll for those who would like their woman more on the sexy, thick, curvy sex doll side. She is so unique and perfect, that you can heighten your own experience by putting a dildo in her ass and fucking the sex doll to give you heightened pleasure from both orifices. This love doll will be shipped to you very discreetly too, so not to worry, your secret is safe with us.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Breast | 74cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 93cm |
| Shoulder | 30cm |
| Leg Length | 80cm |
| Arm Length | 61cm |
| Foot Length | 21cm |
| Net Weight | 41KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.