Description
About Her
Relax and enjoy the perfect satisfaction with Coco sex doll that can be order with specific features. Get involved with a girl like you’ve never experienced before with all the great features like soft silicone skin and the appropriate body curves. This half torso sex doll for men is made that you can meet all your needs and get the most enjoyment. The detachable leg option enhances a different flavor into your intimate sessions and also enhances storage and transporting the product. Made by skilled hands and utilizing only the finest materials, this highly valuable product can assure that the product is exploited to the last touch. Let the sensational coco sex doll leg be your treat for the hard work and dedication you have put in today.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Upper Chest | 72cm |
| Lower Chest | 61cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm | 67cm |
| Leg | 89cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 37kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 15cm |
Doll Gallery
























Reviews
There are no reviews yet.