Description
About Her
Ready for a new unique sex doll experience? Meet the sex doll in a mask ! Made to an exacting Asian standard, this Japanese Dutch doll is ready to provide what you are only imagining. This doll displays quite an eye-catching appearance; the facial structure is rather attractive, and the seductive eyes looked through the sewing details of the mask.
Still, that’s not all – our big butt doll is as curvaceous and exactly like real skin as is possible. Its material is made of high-quality silicone that makes the product long-lasting, realistic and distinguishable from the original part.
It is time to uncover new potential in pleasuring your partner with our premium quality sex toy. Satisfy every fantasy you have today with these incredible and newly introduced sex dolls in masks that are exclusively available from us.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 155cm |
| Lower Chest | 54cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 82cm |
| Shoulder | 32cm |
| Arm | 67cm |
| Leg | 85cm |
| Foot | 20cm |
| Net Weight | 55kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 15cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.