Description
About Her
Tired of intimacy with a cheating partner? Want to get some piece of mind? Get yourself a realistic adult doll. A safe way to enjoy your sexual life with comfort and assurance. Yes, its made to feel just like human skin. Soft and tender. These erotic dolls will boost your ego and make you feel good about yourself again.
You can have a big boob doll if big breasts turn you on, or go kinky and get one creepy sex doll. Creepy sex dolls are fancied by cool people, people into goth of if you just want to try it out for the fun of it.
Fucking a love doll or a sex doll is so liberating. And if you don’t believe the thousands of people doing it, try it for yourself. We have sex doll reviews from our users and their testimonials.
To get one for yourself visit our website and just search “sex doll near me”, from there you will be directed to a shop near your location.
Experience it for yourself and make the sex doll cum.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 164cm |
| Breast | 99cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 116cm |
| Net Weight | 55KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.