Description
About Her
This is a well detailed realistic male real doll sex doll. One that was built to cater to all your sexual needs. Thanks to a combination of highly realistic looks and flesh like feel. This sex doll Beyonce love doll has all the best features you need in a premium scarlett johansson sex doll.
Furthermore, in terms of features. This furrie suit sex doll is chuck full of cutting edge features. you can only find in a trap sex doll latex suit porn doll. Hence, sex doll rental California is not something you would be interested in.. This is because this sex doll café real doll
has every feature needed for complete sexual stimulation. Thus, making this piper doll sex the perfect sexual companion. Moreover, this love hina sex doll is highly durable. This means that you can explore countless rounds of wholly immersive, mind blowing zadoll sex doll sex.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Net Weight | 50kg |
| Bust | 85cm |
| Waist | 70cm |
| Hip | 90cm |
| Oral depth | 13cm |
| Anal depth | 17cm |
| Penis | 18cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.