Beskrivelse
Om hende
Dette er en godt detaljeret realistisk mandlig ægte dukke sex dukke. En, der blev bygget til at imødekomme alle dine seksuelle behov. Takket være en kombination af meget realistisk udseende og kødlignende følelse. Denne sexdukke Beyonce kærlighedsdukke har alle de bedste funktioner, du har brug for i en premium scarlett johansson sexdukke.
Desuden med hensyn til funktioner. Denne sexdukke med furrie jakkesæt er fyldt med banebrydende funktioner. du kan kun finde i en fælde sex dukke latex jakkesæt porno dukke. Derfor er udlejning af sexdukke i Californien ikke noget, du ville være interesseret i.. Dette skyldes, at denne sexdukkecafé ægte dukke
har alle de nødvendige funktioner til fuldstændig seksuel stimulering. Således gør denne piperdukkesex til den perfekte seksuelle følgesvend. Desuden er denne kærlighed hina sex dukke meget holdbar. Dette betyder, at du kan udforske utallige runder af fuldstændig fordybende, forbløffende zadoll-sexdukkesex.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 165 cm |
| Nettovægt | 50 kg |
| Buste | 85 cm |
| Talje | 70 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Penis | 18 cm |
Dukkegalleri






















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.