Popis
O ní
Jedná se o dobře propracovanou realistickou mužskou panenku se skutečnou panenkou. Ten, který byl postaven tak, aby uspokojil všechny vaše sexuální potřeby. Díky kombinaci vysoce realistického vzhledu a pocitu z masa. Tato sexuální panenka Beyonce love panenka má všechny nejlepší vlastnosti, které potřebujete v prémiové sexuální panence scarlett johansson.
Navíc z hlediska funkcí. Tato sexuální panenka v kožešinovém obleku je sklíčidlo plné špičkových funkcí. můžete najít pouze v pasti sex panenka latexový oblek porno panenka. Půjčovna sexuálních panenek v Kalifornii tedy není něco, co by vás zajímalo.
má všechny funkce potřebné pro kompletní sexuální stimulaci. Díky tomu je tento sex s panenkou dudák dokonalým sexuálním společníkem. Navíc je tato milostná hina sexuální panenka vysoce odolná. To znamená, že můžete prozkoumat nespočet kol zcela pohlcujícího sexu s panenkou se zadoll.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Čistá hmotnost | 50 kg |
| poprsí | 85 cm |
| Pás | 70 cm |
| Boky | 90 cm |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
| Penis | 18 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.