Opis
O niej
O czym myślisz, gdy słyszysz termin hentai sex doll? Czy myślisz o lalce z długimi włosami czy lalce z dużymi cyckami? Czy myślisz o lalce z anime, czy o czymś bardziej wyrafinowanym i seksownym?
Lalki erotyczne mogą być wszystkim, od lalek naturalnej wielkości po kobiece lalki erotyczne. lalki miłosne to lalki o zmniejszonych rozmiarach, podczas gdy lalki naturalnej wielkości to lalki, które mają prawie taki sam rozmiar jak normalna istota ludzka. Są wykonane z różnych materiałów, różnych części ciała i różnych rozmiarów, aby pasowały do wszystkich preferencji. Niektóre lalki erotyczne to lalki lateksowe. Lalki lateksowe są wykonane ze szczególnego rodzaju gumy lateksowej, która jest gładka w dłoniach.
Fetysz lalek to chęć uprawiania seksu z prawdziwą seks lalką. Jest to powszechne i fetysz, który ma większość ludzi.
Na sex doll xxx możesz znaleźć wszystkie różne porno z lalkami erotycznymi i zobaczyć różne konfiguracje, które większość ludzi ma dla swoich lalek. Określona nisza jest wyszukiwana częściej niż inne, to jest kategoria azjatyckich lalek. Ich pragnienie azjatyckich lalek jest ogromne. Na tej stronie hostowane są również akty Dream Doll. Tutaj umieszczane są zdjęcia seksownie wyglądających lalek.
Jaki rodzaj lalki erotycznej Cię interesuje?
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 165 cm |
| Pierś | 95cm |
| Talia | 60 cm |
| Biodro | 112 cm |
| Waga netto | 51 KG |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 22cm |
| Głębokość odbytu | 18 cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.