Opis
O niej
Z entuzjazmem odbieram seks lalkę Michelle – najsłynniejszą na świecie seks lalkę. Zaczynając od pięknych umysłów producentów, ta prawdziwa seks lalka jest konceptualizowana i wykonana z dbałością o szczegóły i najlepszymi materiałami. Dotyk skóry, realistyczny wygląd skóry, a także bardzo delikatny dotyk i skóra, która wygląda tak realistycznie, nie przestaje zadziwiać Seks Lalki Michelle, czyniąc ją niezwyciężoną.
Co jednak wyróżnia ją na tle innych lalek seksualnych, które zostały opracowane? Warto zauważyć, że jest też aspekt wyglądu Spectacle i silna budowa, które definiują Sex Doll Michelle, a także łatwość płacenia za nią, ponieważ została ona ustalona w ramach planów płatności za zakup. Ta szansa pozwala osobie zabrać do domu zamierzonego małżonka lub partnera życiowego, bez pośpiechu w banku po pożyczkę.
Ciesz się przyjemnością, niekończące się Firmy; nasz zespół spakuje Twoje zamówienie w sposób aseptyczny i dostarczy je pod drzwi. Będziesz żałować, że nie skorzystałeś z okazji, aby poprawić swoje życie intymne; dlatego bez wahania powinieneś pójść i zdobyć Sex Doll Michelle!
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 168 cm |
| Rozmiar biustu | F |
| Pełny biust | 90cm |
| Talia | 59 cm |
| Biodro | 90cm |
| Stopa | 22cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 12cm |
| Waga netto | 41kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.