Opis
O niej
A Długie włosy, gładka skóra i proste, długie nogi. Twoje przypuszczenia są takie same jak moje; to japońska lalka erotyczna. Tylko azjatyckie lalki do ruchania mogą dać Ci najlepsze z tych cech i tworzą najlepsze lalki erotyczne w historii. Hana jest jedną z nich i jeśli twoją fantazją jest azjatycka lalka erotyczna, to Hana o wyglądzie koreańskiej lalki jest doskonała.
Hana zapewni Ci seks, którego pragniesz, z odrobiną porno, Twoją własną lalką porno. Jeśli pragniesz gorącego, strumieniowego seksu z prawdziwą lalką z ogromnymi cyckami, wybierz tę seksowną lalkę erotyczną. Hana ma jedną z ciaśniejszych cipek, gotową pomieścić twoją spermę.
Hana nigdy nie wyjdzie z mody, a z łatwością możesz ubrać ją tak, jak chcesz, aby urozmaicić swoje aktywności przedseksualne. Ta lalka do ruchania jest gotowa zaakceptować wszystko, co jej zrobisz i wykonywać Twoje polecenia, kiedy tylko tego chcesz.
Naprawdę nie chciałbyś przegapić tej solidnej lalki erotycznej; już nigdy nie znajdziesz takiej Hany, która zapewni Ci najbardziej ekscytujący seks w Twoim życiu. Hana nigdy nie sprawi, że poczujesz się samotny, a z nią będziesz miał najlepszy seks.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 165 cm |
| Pierś | 84cm |
| Talia | 59 cm |
| Biodro | 87cm |
| Długość nóg | 85 cm |
| Długość stopy | 21cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Waga netto | 35 KG |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.