Opis
O niej
lalki erotyczne dla dorosłych są dostępne dla każdego, ale te konkretne lalki erotyczne NIE są lalkami erotycznymi dla przestępców seksualnych. Ich szczególnie mały rozmiar sprawia, że te hiperrealistyczne lalki seksu są atrakcyjne dla tych ludzi, a my dostarczyliśmy te realistyczne lalki seksu, aby zaspokoić Twoje potrzeby i zapewnić Ci komfort. Zwykle są to lalki towarzyszące.
Lalki erotyczne z małymi piersiami mają najładniejsze twarze i rysy twarzy, mają urocze brązowe oczy, krótkie czarne włosy (które można zmienić za pomocą jednej z peruk dla lalek na naszej stronie) i ładne, funkcjonalne usta.
Te lalki do towarzystwa mają małe, drobne ciałka i małe piersi w kształcie litery B oraz długie ręce i nogi, które służą jako atrakcja, jeśli chcesz lalkę pożądania z pięknie ukształtowanymi nogami.
Poza tym mają w pełni metalowy szkielet, który pomaga im się poruszać i zachować elastyczność, dzięki czemu mogą przyjmować wszystkie wymagane pozycje lub pozostać pod kątem, aby zwiększyć przyjemność.
Mają atrakcyjnie ukształtowane wargi sromowe lalki z wyjmowaną wkładką i chociaż nie mają tyłka lalki, można zamówić na zamówienie lalkę z funkcjami seksu analnego lub zamówić inny typ ciała, odcień skóry, kolor oczu, fryzurę, perukę dla lalki lub nawet jej makijaż. Cokolwiek to jest, ty wybierasz.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 163 cm |
| Pierś | 95cm |
| Talia | 55cm |
| Biodro | 95cm |
| Ramię | 37 cm |
| Długość ramienia | 60 cm |
| Długość stopy | 21cm |
| Waga netto | 38 KG |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.