Beschrijving
Over haar
Maak kennis met de Obision Sex Doll, een technologisch wonder dat het onmogelijke mogelijk maakt en de erotiek tot leven brengt die deel uitmaakt van onze natuur. Elke afzonderlijke eenheid van de pop wordt met de grootste precisie en een beetje fantasie geproduceerd; het is in de handen van deskundige ambachtslieden om het tot een uniek stuk te assembleren. De ontwerpteams van ons zijn echte vernieuwers die niet alleen aan vergelijkbare ideeën werken, maar soms zelfs oplossingen kunnen bedenken die zowel nieuw als opwindend zijn, en die nog steeds mooi zijn.
Door het gebruik van haar realistische uiterlijke kenmerken, is de enige beperking waaraan Yumi kan worden als uw droompartner, uw creativiteit. Met opvallende kleuraccenten, van het haar tot de lichaamsvorm, is alles op maat en precies zoals u het wilt hebben. Het substraat van de pop is gevormd met behulp van de hoogste kwaliteit polymeren waarvan werd waargenomen dat ze vergelijkbare oppervlakte-eigenschappen, zoals textuur, bezitten als de menselijke huid, dus de synthetische sekspop voelt en beweegt als een echt persoon.
Boots al je gepassioneerde fantasie na met Obision Sex Doll – waar Pelikaan geen grenzen kent.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 161cm |
| Bustemaat | 28F |
| Volledige buste | 83cm |
| Taille | 50cm |
| Heup | 89cm |
| Voet | 21cm |
| Orale diepte | 15cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Netto gewicht | 35kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.