Leírás
Róla
Tökéletesen izmos pasi szexbabát keresel? Ismerje meg Willt, a hónap izmos szexbabáját.
Ez a prémium baba a pornósztár szexbabák közé tartozik, így egyáltalán nem kell attól tartanod, hogy tapasztalatlan, hiszen ez az életnagyságú szexbaba jól ismeri a testet.
A göndör hajú babának nagyon sápadt a bőre és formázott állkapcsa, amely megőrzi szinte angyali vonásait. Sötét haja gyönyörű kontrasztot alkot élénkkék szemével, bőre pedig nagyon jól kidolgozott, a textúrától a pórusokig.
Az izmos babának nagyon tónusú és kidolgozott izmai, bicepszei és tricepszei vannak, amelyek még a legnehezebb szexbaba-használókat is elbírják. A combjai sem okoznak csalódást, és elmondható, hogy a jóképű srácnak nem hiányzik az edzőteremben töltött nap. Csak nézd meg őket, ahogy használod őket!
Will a legjobb valósághű szexbaba, mert mindezen jellemzői alapján nagyon nagy és kiemelkedő kerülete van. Dönthetsz a farka méretéről és arról, hogy mennyire szőrös a tested, de bármit is választasz, tudd, hogy ez az erős, szexi férfidarab szilárdan megállja a helyét, és mindig készen áll az indulásra.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 150 cm |
| Mell | 75 cm |
| Derék | 54 cm |
| Csípő | 77 cm |
| Váll | 32 cm |
| Láb hossz | 89 cm |
| Kar hosszúság | 54 cm |
| Lábhossz | 19 cm |
| Nettó tömeg | 27 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.