Leírás
Róla
Jazmin Doll is a female sex doll with life size especially for women who are always in the search of the best quality and lifelike sex dolls. It is produced with great care and only with the best materials, and paying attention to the elements that make it what it is so that its buyers are fully satisfied.
Notably, Jazmin’s hour-glass figure plus her traits in real life provide the feel of fullness with every sexual intercourse. She is made of a comfortable medical silicone and she has a good touch that feels like real skin, soft and rather firm. The movements of her joints are nicely located to make you try every position and she will make your dreams of becoming different in order to achieve your desired look real.
Be glad to get acquainted with one more invention of a Jazmin Doll as the erotic sculpture serving as sensual artwork that real experienced employees with years in the making of the proper sexual satisfaction invent solely for the client. This is your final opportunity to place your orders quickly!
Méretek
| Anyag | TPE fej + TPE test |
| Magasság | 162 cm-es J-csésze |
| Váll | 37 cm |
| Felső mell | 96 cm |
| Alsó mell | 66 cm |
| Derék | 64 cm |
| Csípő | 114 cm |
| Comb öv | 64 cm |
| Borjú Girth | 36 cm |
| Legnth | 90 cm |
| Lábhossz | 23 cm |
| Nettó tömeg | 49 kg |
| Szájmélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria


























Vélemények
Még nincsenek értékelések.