Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 169 cm |
| Mell | 86 cm |
| Derék | 57 cm |
| Csípő | 91 cm |
| Kar hosszúság | 69 cm |
| Vállszélesség | 34 cm |
| Borjúcirkum | 29 cm |
| Comb körül | 47 cm |
| Láb hossz | 93 cm |
| Lábhossz | 23 cm |
| Nettó tömeg | 38 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.