Opis
O njoj
Naša vakuumska seks lutka dolazi sa seksi donjim rubljem. Možete odlučiti što ćete obući na njihova lijepo isklesana tijela. Ovaj erotski pravi seks s lutkom savršena je vikend aktivnost. Nema straha od samoće, a vi ste stručnjak u svom svijetu. Odmor sa seks lutkom abyssrealdoll moguć je tamo gdje ne morate biti sami.
Seks lutka -YouTube -vimeo ima puno gledatelja jer ljudi žele naučiti više o rukovanju Infani seks lutkom. Prva gay seks lutka mora da je naišla na dosta otpora, ali seks lutka je daleko odmaknula od toga. Sada je jednodijelna seks lutka Nami tražena u cijelom svijetu jer se prednosti mogu vidjeti.
Sex with Japan doll daje vam slobodu višestrukih ejakulacija i nema ograničenih položaja. Pornografija s lutkama za seks s naslovom je takva za ljude kojima engleski nije materinji jezik. Ovo je mjesto gdje audio za sex lutku stupa na scenu.
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | D šalica 170 cm |
| Neto težina | 40 kg |
| Poprsje | 89 cm |
| Struk | 57 cm |
| Hip | 98 cm |
| Rame | 36 cm |
| Ruka | 51 cm |
| Ruka | 15 cm |
| Noga | 80 cm |
| Noga | 20 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.