Opis
O njoj
Tražite kupiti najseksi lutku na svijetu. Ne morate razbiti banku da biste postigli izvrsnu kvalitetu. Ovo je nedvojbeno najravalističnija seks lutka na internetu. Osim što ima izgled i dojam vrhunske kvalitete hentai seks lutka video tumblr prava lutka. Ova Renamon seks lutka u prirodnoj veličini dolazi po samo djeliću cijene.
Nadalje, svaki trenutak snošaja sa seks lutkom obećava da ćete se osjećati jednako dobro kao kada bi vaša simpatija iz snova osvojila vaše ruke. Dakle, baš kao i najskuplja realna seks lutka. Ova hbo lutka za pravi seks nalikuje stvarnom živom ljudskom partneru na svaki važan način.
Štoviše, poput najboljih munecas lutaka, ova ljupka ljudska seks lutka vrlo je izdržljiva. Stoga svaki trenutak pravog adolescentskog seksa s lutkom čini tako impresivnim. Stoga, s ovom seks lutkom majka prava lutka, možete istražiti sve svoje nastrane i avanturističke seksualne fantazije.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 165 cm |
| Kupa | C |
| Poprsje | 84 cm |
| Ispod poprsja | 67 cm |
| Struk | 56 cm |
| Hip | 86 cm |
| Rame | 36 cm |
| Duljina ruke | 51 cm |
| Dlan | 17 cm |
| Dužina noge | 103 cm |
| Noga | 20 cm |
| Usta | 13 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Težina | 36 kg |
Galerija lutaka




















Recenzije
Još nema recenzija.