Opis
O njoj
Seks lutka hobotnica ima mnoge umetke veličine kako bi vam pružila dobro iskustvo tijekom seksa. S lutkom za seks azur lane ne morate se obazirati na ničije osjećaje. Traženje vašeg seksualnog ispunjenja s gay seks lutkom bit će nagrađeno višestrukim orgazmima.
Kao jedno od najpouzdanijih mjesta za lutke za seks, nudimo niz pristupačnih i luksuznih realističnih lutaka za seks. Slike golih anime figurica lutki za seks tu su da potaknu vašu seksualnu razinu kada vam se ne seksa.
Većina foruma o seks lutkama odlučila je za seks lutku od 6 stopa kao prikladnu za visoke ljude. Ljubičasta haljina za lutke za seks namijenjena je za pristajanje i naglašavanje oblika ljubavne lutke. Lutka za seks sa svjetiljkom olakšava pokrete tijekom seksa. Uključivanje u seks s pravim lutkama na Redditu pomaže vam ostvariti svoje seksualne fantazije bez prepreka.
Dimenzije
| Visina | 171 cm |
| Težina | 31,5 kg |
| grudi | 80 cm |
| Ispod poprsja | 63 cm |
| Struk | 59 cm |
| Hip | 88 cm |
| Rame | 37 cm |
| Bedro | 50 cm |
| Noga | 22 cm |
| Vagina | 19 cm |
| Anus | 17 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.