Description
About Her
There are life-size sex dolls for women. We also have real sex dolls for men. All we want is for everyone to get the sexual fulfillment that is required. Orgasms serve as good stress relievers, so they can become a daily habit.
Real-life sex dolls are also a cure for loneliness. You can always come home, have someone to talk to and cuddle with. On the other hand, sex with a real doll especially with porn star dolls are electrifying. Imagine a room filled with moaning sounds with you thrusting into a solid sex doll. Intense ejaculations are the results.
We have adult dolls for sale. They include male masturbator dolls, authentic sex dolls, and toys. Nobody needs to be ashamed of going after satisfaction these days.
The most expensive sex doll is the one that comes with clothes for sex dolls. There are aprons, school uniforms, and wigs. All these serve to add excitement to sex.
Owning a sex doll is better than visiting brothels or being in multiple physical relationships. She is yours for as long as you want her to be.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 176cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 106cm |
| Shoulder | 36cm |
| Arm | 73cm |
| Leg | 115cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 52kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.