Kuvaus
Hänestä
Haluatko nauttia realistisimmasta Dukes-nukkeseksistä? Tämä upea tosielämän todellinen odelli lupaa elämäsi hetken vitun lihava seksinukke. Tämä tarkoittaa, että tämä luonnollisen kokoinen alien-nukke tarjoaa sinulle realistisen seksuaalisen kokemuksen, jonka kaltaiset kilpailevat parhaan realdollx-arvostelun kanssa.
Lisäksi tämä ladyboy-seksinukkepornoelokuvien nukke on suunniteltu vangitsemaan seksinukke-stimuloinnin kaikki osa-alueet. Tämä tarkoittaa, että tällä nona-seksinukella on ulkonäkö ja tuntu sekä toiminnot, jotka saavat sinut nauttimaan seksistä realistisen seksinuken kanssa.
Lisäksi tämä nukke seksiorjaporno oikea nukke on tukevasti rakennettu tosielämän seksinukke. Sellainen, jolla on vaikuttava rakennuslaatu sekä realistiset yksityiskohdat. Joiden kaltaiset kilpailevat parhaiden rasvapihvi seksinukkepornokohtausten kanssa. Näin ollen voit luoda oman HD-keijunukke seksivideofantasian tällä realistisella todellisella nukella.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 159 cm kuppi |
| Rintakuva | 72 cm |
| Rinnan alla | 60 cm |
| Vyötärö | 54 cm |
| Lonkat | 92 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 37kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.