Kirjeldus
Temast
Arvan, et seksnukkude osas võib leida rohkem naissoost seksinukke kui meessoost seksnukke. Seda seetõttu, et mehi, kellel on raske leida sellist partnerit, nagu nad tahavad, on vähe.
Mõne mehe jutte kuulates jõudsin järeldusele, et naiste seksnukud on üks targemaid ja uuenduslikumaid ideid, mille kallal on kunagi tööd tehtud. Nende nukkude valmistamine on toonud inimeste näole palju naeratust.
Need armsad Jaapani nukud on tehtud välja nägema täpselt nagu tõelised jaapanlannad ja neil on ka kõige täiuslikum keha.
Kui mehed kurdavad, et nad ei leia oma unistuste naist, soovitatakse neil leida oma unistuste nukk.
Armastuseks mõeldud nukk sobib kõige paremini nii abielus kui ka vallalistele meestele. Need on alasti elavad nukud, kes näevad head välja nii alasti kui ka riietega. Nendel pruunijuukselistel nukkudel on väikesed näod ja mõlemad sugupooled saavad neid kasutada. Ärge imestage, kui kuulete naist seksnukkudel ratsutamas, sest seksinukud ei piirdu ainult ühest soost.
See pruunijuukseline nukk on ka suudlemisnukk ja sa tunned suurt naudingut, kui ta on sinu seltsis.
Kas teadsid, et on olemas isetehtud seksinukud? Need nukud nägid välja täpselt nagu enamik koduperenaisi ja näevad välja veelgi seksikamad.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 163 cm |
| Rindade joon | 83 cm |
| Vööjoon | 60 cm |
| Hip Line | 91 cm |
| Õlgade laius | 35 cm |
| Käe pikkus | 67 cm |
| Jala pikkus | 96 cm |
| Jalade suurus | 22 cm |
| Reie joon | 49 cm |
| Vasika joon | 30 cm |
| Neto kaal | 38 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.