Kirjeldus
Temast
Kas otsite seksnukku, kes on täiuslikult lihaseline? Saage tuttavaks Williga, meie kuu lihaselise seksinukuga.
See esmaklassiline nukk on üks pornostaar-seksnukkudest, nii et te ei pea üldse muretsema, et ta on kogenematu, kuna see elusuuruses seksnukk tunneb oma keha ümber.
Lokkis juustega nukul on väga kahvatu nahk ja vormitud lõualuu, mis hoiab tema peaaegu ingellikke jooni. Tema tumedad juuksed on ilus kontrast tema helesinistele silmadele ja tema nahk on väga hästi kujundatud, alates tekstuurist kuni poorideni.
Lihasel nukul on väga toonuses ja vormitud lihased, biitseps ja triitseps, mis aitavad tal kanda ka kõige raskemaid seksinuku kasutajaid. Ka tema reied ei valmista pettumust ning võib öelda, et nägus mees ei igatse jõusaalis jalapäeva. Lihtsalt vaadake, kuidas need kasutamise ajal painduvad!
Will on parim realistlik seksnukk, sest kõigi nende omaduste põhjal on tal väga suur ja silmapaistev ümbermõõt. Saate ise otsustada riista suuruse ja selle üle, kui karvane teie känt on, kuid mida iganes te ka ei valiks, teadke, et see tugev ja seksikas meesterahvas püsib kindlalt ja alati valmis.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 150 cm |
| Rind | 75 cm |
| Vöökoht | 54 cm |
| Hip | 77 cm |
| Õlg | 32 cm |
| Jala pikkus | 89 cm |
| Käe pikkus | 54 cm |
| Jala pikkus | 19 cm |
| Neto kaal | 27 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vaginaalne sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii














Arvustused
Ülevaateid veel pole.