Kirjeldus
Temast
Siin, et teid rõõmustada, on parimaks kogemuseks ja rahulolu partneriks seksinuku bot. See nüüdisaegne realistlik armastusnukk on kõik, mida olete kunagi soovinud, ja see on ehitatud tehisintellektiga. Kuid oodake, seal on veel midagi, kõigi teie pervertide jaoks on meil seksnukk hentai lisandmoodul kõigi teie metsikumate unistuste jaoks.
Mis aga eristab meid kõigist teistest valikutest? Meie punaste juustega nukud on valmistatud spetsiaalselt parimast toorainest, et tagada parim vastupidavus ja reaalne pilt nagu nukud. Pealegi on selle kirjutanud ja loonud meie professionaalsete kirjanike meeskond, kes muudab paberi kõik aspektid võimalikult veatuks.
Nautige meie revolutsiooniliste seksnukkudega juba täna parimat rahulolu
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 162 cm |
| Rindkere ülemine osa | 104 cm |
| Vöökoht | 60 cm |
| Hip | 97 cm |
| Õlg | 31 cm |
| Arm | 62 cm |
| Jalg | 80 cm |
| Jalg | 21 cm |
| Neto kaal | 32 kg |
| Suuline sügavus | 15 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.