Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 160 cm |
| Brystlinje | 85 cm |
| Taljelinje | 61 cm |
| Hip Line | 97 cm |
| Skulder bredde | 37 cm |
| Benlængde | 75 cm |
| Armlængde | 61 cm |
| Lårlinje | 51 cm |
| Kalvelinje | 32 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Nettovægt | 39 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.