Beskrivelse
Om hende
Are you tired of sex dolls? Not to worry, so are we. We have made the perfect robotic sex doll for you, a perfectly shaped, completely mobile sex doll mannequin that will work to please you. The sex doll’s clear skin will make you wonder how to store 5ft sex dolls to make sure she undergoes no damage. The porn sex doll reviews are also very promising because this love doll is apparently a blowjob and riding sex doll, so you get a lot more action than your balloon sex dolls could have offered you. You do not get sex doll captions to tell you whatever your love doll says, but the sounds of pleasure will be unmistakable when they’re coming from this love doll, so do not fret. Sex doll shop.com could never meet up with what we have here. We mean, they don’t even have their own 160 cm porn sex dolls. Need any more convincing?
Dimensioner
| Materiale | TPE hoved + TPE krop |
| Højde | 160 cm D-skål |
| Skulder | 33 cm |
| Øvre Bryst | 86 cm |
| Nedre Bryst | 58,5 cm |
| Talje | 53 cm |
| Hofte | 83 cm |
| Låromkreds | 45,5 cm |
| Kalveomkreds | 27,5 cm |
| Ben Længde | 85 cm |
| Fødder Længde | 22 cm |
| Nettovægt | 33,5 kg |
| Munddybde | 12 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.