Popis
O ní
Rejoice in the brand new pleasure companion – the 17kg full-size sex doll, in the style of Rei Ayanami, made to the best of the best to provide you with an exceptional experience. This premium-quality US-made PTE sex doll is a masterpiece in itself, as it is the result of laboriousness and thoroughness, produced only with the help of the most sophisticated and quality materials and techniques. Forget every limitation of a real person and live all the fantastic things that the doll can do.
Constructed out of the TPE implant with medical quality, the dolls are so malleable yet so robust that they are perfect for use even in the most intimate and soft parts. The moveable parts of the dolls’ bodies allow the dolls to do anything, while the adjustable joints at the shoulders, knees, or any part you like ensure maximum flexibility during the play. The skeleton underlying the doll is the most solid part that holds it together and gives it an ultra-realistic feeling in every new scene with her cities.
Speculate with the completion of its perfectly and proportionally molded lines made even more meaningful by the fact that no additional or other specific parts demonstood the kind of impression can stand in privacy that is accomplished or is imagination to try. The feminine statue-like love doll is a perfection in the face- the flotilla to the tip.
Make yourself the king of your wishes using your simple system of management that has the parts such as oral cavity insertions (tongue/lip teeth), vaginal plug options (fully replaceable); you can order each session exactly as you wish! Perfect on the inside and outside! Getting such a doll would be a sheer joy.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 161 cm |
| Velikost poprsí | 28F |
| Plné poprsí | 83 cm |
| Pás | 50 cm |
| Boky | 89 cm |
| Chodidlo | 21 cm |
| Ústní hloubka | 15 cm |
| Hloubka vagíny | 17 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
| Čistá hmotnost | 35 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.