Описание
За нея
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 170см |
| Горна част на гърдите | 80 см |
| Долна част на гърдите | 61см |
| талия | 54см |
| Хип | 90 см |
| Рамо | 35 см |
| ръка | 67см |
| Крак | 90 см |
| Крак | 22 см |
| Нето тегло | 38 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 15см |
Галерия за кукли
















Отзиви
Все още няма отзиви.