Description
About Her
Indulgence in utmost satisfaction while using a girl sex doll of Franchesca, is something that we provide to you with. This lifelike female doll is the combination of look and feel that makes unique for experiences that can’t be compared to any other. With the experienced artisans’ hands carefully sculpting the hot sex doll faces, the love companion with which you will have one-night flings will leave you speechless
The effortlessly smooth skin that Franchesca possesses lets you touch her so delicately as her fingers through the hair of silk slide and give her chest the caress you have been longing to give. Her flexible body lets her acquire such positions as if she were real during the playtime while her stunning eyes reveal pure joy as she is giving a long”come hither” stare.
One of the greatest virtues of the Female Living Sex Doll industry is that its wares are so versatile that the clients can easily realize their unrealizable dreams only on the hanging out with a favorite model. This amazing sex doll is ideal for all the play activities that suddenly may arise. The guys do not have to search for a model here since this most popular one has all the most advanced features in a sex doll model and can interact with all the other models.
Revamp your solo past times or voluptuous up your bedroom nightlife thus starting a new chapter for both you and Franchesca is no longer a fable reality beckons. – it’s time to make all those wild dreams come true.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 155cm |
| Upper Bust | 73cm |
| Under Bust | 61cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 77cm |
| Leg | 81cm |
| Foot | 18cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 29kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.