Beskrivning
Om henne
Det har sagts mycket positivt om kvinnliga sexdockor som ser ut som människor. Likheten gör det lätt att utveckla sexuella känslor för den realistiska sexdockan.
Har du letat efter var man kan köpa dockhår? Sök inte längre. Varianter av dockhår finns här.
Många recensioner av kärleksdockor har gått ut eftersom fördelarna med dessa levande dockor på djupa webben är många. Ta till exempel dockan med en penis, som har betyg över hela transvärlden.
Naturtrogna kärleksdockor finns i olika storlekar. Dessa inkluderar torso kärleksdockor, handdockor och de naturliga. Du kan äga en av varje för olika tillfällen. Dockbilder kommer med massor att älska vuxen kärlek docka kläder. Dessa kläder inkluderar underkläder, förkläden och skoluniformer.
BBW-dockor som de plyschiga kärleksdockorna och den levande råa kärleksdockan är bra val om du föredrar stora, bystiga dockor. Du kommer att älska brösten och skinkorna på denna realistiska kärleksdocka eftersom de är attraktionspunkterna. Man kan aldrig få det fel med sex med en kärleksdocka. I hennes ögon är du perfekt.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 170 cm |
| Sätta dit | 102 cm |
| Midja | 54 cm |
| Höft | 97 cm |
| Axel | 35 cm |
| Ärm | 52 cm |
| Ben | 86 cm |
| Fot | 20 cm |
| Nettovikt | 41 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri























































































Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.