Opis
O njej
Pusti to resnično trdno lutko. Nismo prepričani, ali si dobil čisto pravo lutko, vendar menimo, da bi moral jebati prave seks lutke, kot je ona. Ta robot za spolne lutke je tako seksi, da si ne moreš kaj, da ne bi strmel. Ima dolge rdečkasto rjave lase in realistična spolna lutka jih ima oblikovane v kodre. Je majhna in popolnoma pametna futa seks lutka, ki se zna pripraviti.
Ima veliko privlačnih lastnosti, vendar menimo, da bi moralo biti njeno ime eno izmed njih. Ime ji je Penelope in ima kar velik par prsi. Njene prsi lahko uporabite za lajšanje stresa, kot nekaj za sprostitev ali kot nekaj za jebanje v prostem času. Uporabite jo lahko celo za igro oblačenja ali uživanje v njeni družbi zunaj spalnice.
Najboljše pa je, da ti ni treba kupiti trdne lutke s penisom. Ni se vam treba zbuditi in čutiti, da telo vaše ljubezenske punčke ni tisto, kar si želite. Penelope je mogoče prilagoditi in ne glede na to, kaj izberete, bo izdelana s pozornostjo do podrobnosti. . Če tega ne morete sprejeti ali je to nekaj, kar ne želite od futa sex lutke, nam to sporočite.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 165 cm |
| Doprsi | 91 cm |
| Pas | 52 cm |
| Kolk | 89 cm |
| Ramo | 34 cm |
| Roka | 50 cm |
| noga | 88 cm |
| Stopalo | 19 cm |
| Neto teža | 35 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.