Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 172 cm |
| skodelica | F |
| Neto teža | 40 kg |
| Polno prsi | 83 cm |
| Pod oprsjem | 61 cm |
| Pas | 55 cm |
| Kolk | 97 cm |
| Širina ramen | 38 cm |
| Dolžina roke | 64 cm |
| Dolžina noge | 91 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.